AMMtech

Przepustnice i klapy dławiące 

zasuwy nożowe

Firma AMMtech zdobyła pozycję na międzynarodowym rynku przepustnic, stając się liderem w usługach dla firm inżynieryjnych, elektrowni, branży odpylania, odnawialnych źródeł energii, procesach spalania, przy budowie kotłów oraz kogeneracji. ENERGY Technika Sp. z o.o. jest przedstawicielem firmy na terenie Polski.
 

Dzięki wiedzy technicznej, umiejętnościom projektowym oraz pasji do pracy firma AMMtech jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom, projektowaniu i wytwarzaniu zgodnie z  wymogami aplikacji dostosowanymi do norm europejskich.
 
Firma realizuje cały proces produkcyjny począwszy od doradzctwa i planowania, poprzez produkcję i sprzedaż, po obsługę posprzedażową i dostawę cześci zamiennych. 

AMMtech kontynuuje swój rozwój skupiając się na zadowoleniu klienta poprzez ciągłe badanie innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań, z zaangażowaniem podejmując każde nowe wyzwanie. 
AMMtech projektuje i wytwarza przepustnice i klapy w szerokim zakresie materiałów oferując innowacyjne rozwiązania. Spektrum dopasowanych do wymagań klienta produktów zawiera przepustnice, armaturę dławiącą, zasuwy gilotynowe, klapy wielopłaszczyznowe oraz divertery i zawory 3-drogowe (by-pass damper) w średnicach od DN50 do DN4000. AMMtech specjalizuje sie w projektach dopasowanych do wymagających aplikacji. Firma gwarantuje pełne wsparcie techniczne poczynając od rozwiazywania problemów po projektowanie produktów i rozwój o najwyższej jakości.

Przepustnice dławiące

Klapy wielopłaszczyznowe

 

Zasuwy nożowe